Luxusní byt v Hodkovičkách

3 Kč
Na lysinách 430/9, Praha – Hodkovičky
Oblíbené
Your search results

Přehled

  • Poslední aktualizace:
  • 13 ledna, 2022

Popis

Dovoluji si Vám výhradně nabídnout prostorný byt 5+1/2L/G v domě s vlastní zahradou, a to ve vilové čtvrti pražských Hodkoviček. Díky dostatku zeleně, která dům obklopuje a velkorysému prostoru celé nemovitosti, je jako stvořený pro rodinný život.

Tato vilová čtvrť v sobě spojuje klidné a nerušené bydlení v místě s perfektní dostupností s centrem města. V Hodkovičkách si můžete sami zvolit, zda na cestu do města zvolíte osobní automobil či využijete městskou hromadnou dopravu (Tram nebo Bus). Zároveň je zde kvalitní občanská vybavenost s velkým důrazem na volnočasové aktivity.

Hodkovičky přirozeně navazují na rozsáhlý městský park vhodný na procházky, jogging i jízdu na kole. Sportovní areály, jen pár minut vzdálené na břehu Vltavy, nabízí in-line bruslení, lezecké stěny, golfová hřiště i množství kvalitních restaurací s výhledem na řeku.

Předmětem prodeje je bytová jednotka umístěná ve 2.NP vily o 3 obytných podlažích a suterénu.
Byt se skládá z těchto částí: obývací pokoj 25.6m2, jídelna 9.7m2, kuchyně 6.9m2, ložnice 15.9m2, pracovna 11.2m2 a pokoj 10.4 m2, k bytu dále patří 2 lodžie, sklepní kóje a samostatná garáž.

Vila byla vystavena v 80. letech minulého století na prostorném pozemku o výměře 1567 m2. V průběhu let byla postupně upravována dle požadavků majitelů. V následujících letech byl na pozemku vystaven krytý bazén, terasa a další objekty zpříjemňující bydlení. Prostorná zahrada je ve společném užívání pro 3 bytové jednotky. Každá z bytových jednotek je nezávisle vytápěna plynovým kotlem, který zajišťuje též ohřev vody. Dle průkazu energetické náročnosti budov splňuje nemovitost kategorii E.

Místo je tedy ideální pro rodinu s dětmi, která chce žít ve městě, v místě s dostupností kvalitních služeb, lékařů, škol i školek. V prostředí obklopeném přírodou a velmi rychlým spojením s centrem Prahy.

Pro další informace mne neváhejte kontaktovat.

Adresa: Na lysinách 430/9, Praha – Hodkovičky
Země: Česká republika
Otevřít v Google Maps
Property Id : 21091
Cena: 3 Kč
Konstrukce: Není k dispozici
Počet podlaží: Není k dispozici

Recenze

You need to login in order to post a review

Ing. František Kudrna

realitní makléř

Contact Me

    Řešíte podobnou nemovitost? Kontaktujte mne.

    Compare Listings

    Ing. František Kudrna