Vila Řevnice

Řevnice
Oblíbené
Your search results

Přehled

  • Poslední aktualizace:
  • 5 března, 2024

Popis

Prodej nemovitosti v Řevnicích se týkal luxusní prostorné vily ve vyhledávané lokalitě Středočeského kraje.

„Bydlení je ideální pro velkou rodinu, která upřednostňuje klid a pohodu v příjemném prostředí pohostinného městečka Řevnice ležícího 9 km od jihozápadního okraje Prahy.

Řeka Berounka, Český kras a středočeské Brdy vytváří přírodní scenérie, které se harmonicky prolínají právě v Řevnicích. Rovinaté údolí Berounky je ideální pro cykloturistiku a in-line bruslení. Nedaleko se nachází hrad Karlštejn a stejnojmenná obec nabízející luxusní sportovní centra s golfovým hřištěm a tenisovými kurty. Západně od Řevnic se zvedá hřeben brdských lesů protkaný turistickými a cyklistickými trasami. Malebná lokalita Řevnic skýtá mnoho dalších výhod.

Dopravní spojení na Prahu je velmi frekventované jak vlakem, tak autobusy. Město nabízí veškeré potřebné zázemí: školku, ZŠ, ZUŠ, zdravotní zařízení, lékárnu, poštu, supermarket a restaurace, bohaté kulturní využití – kino, lesní divadlo, městskou knihovnu, kavárny a množství zájmových spolků.

Jedná se o třípodlažní podsklepenou budovu v prvorepublikovém stylu s dvěma bytovými jednotkami a zrekonstruovaným obytným podkrovním. Dominantou domu je jeho reprezentativní vstupní hala s navazujícím masivním schodištěm do 1. patra. Dům umožňuje dva vstupy. Je obklopen zahradou o výměře 815 m2 se dvěma doplňkovými stavbami (20.0 m2 + 77.0 m2) nabízejícími až tři krytá parkovací stání. Budovy poskytují dostatečné zázemí pro domácí kutily nebo mohou složit jako skladovací prostory.

Vila od roku 1928 sloužila pro rekreaci. Následné přestavby proběhly ve čtyřicátých a sedmdesátých letech. Rekonstrukce střešních prostor, vybudování podkroví a výměna oken je datována mezi lety 1993-95. V těchto letech byla též dokončena stavba garáže s prostornou dílnou. Poslední rekonstrukce interiéru a to 1.NP proběhla v roce 2010 (rozvody topení, vody a odpadů). O vytápění domu a ohřev vody je postaráno kombinovaným plynovým kotlem. Pro podzimní večery je možno využít krbových kamen v přízemí domu. Pro zalévání zahrady je možno využít studny na pozemku.

Místo je ideální pro někoho, kdo by rád bydlel v místě s perfektní dostupností služeb a to i lékařů. V prostředí obklopeném přírodou a velmi rychlým spojením do Prahy a to bez kompromisů na prostor či zázemí.“

Adresa: Řevnice
Země: Česká republika
Otevřít v Google Maps
Property Id : 21281
Konstrukce: Není k dispozici
Počet podlaží: Není k dispozici

Recenze

You need to login in order to post a review

Ing. František Kudrna

realitní makléř

Contact Me

    Řešíte podobnou nemovitost? Kontaktujte mne.

    Compare Listings

    Ing. František Kudrna