Bydlení v Rudné

Masarykova
Oblíbené
Your search results

Přehled

  • Poslední aktualizace:
  • 13 ledna, 2022

Popis

Dovoluji si Vám výhradně nabídnout prostorný byt se zděnou garáží a předzahrádkou, a to v centrální části města Rudné. Bydlení zde je ideální pro někoho, kdo by rád žil v rodinném domě na okraji Prahy, ale nechce věnovat veškerý volný čas zahradě.

Bytová jednotka vznikla, právě dokončenou rekonstrukcí bytu 4+1 na mnohem vzdušnější a ergonomicky propracovanější byt 3+1 upravený pro potřeby jak náročnějších zájemců, či na investici.

Byt se dvěma koupelnami s WC je složen z těchto částí: obývací pokoj 24.1 m2, kuchyně 11.2 m2, pokoj (pracovna) 18.1 m2, ložnice 15.8 m2, 1. koupelna s WC 3.9 m2, 2. koupelna s WC 2.6 m2, prostorná šatna 8.1 m2, hala a předsíň.

K bytu dále náleží zděná garáž přístupná přímo z ulice a právo užívání prostorné předzahrádky.

Umístění domu umožňuje perfektní využití kompletní občanské vybavenosti i dopravního spojení do Prahy i okolních měst. Velkou výhodou města Rudná jsou kvalitní Základní školy, nebo nedaleké státní i soukromé školky. V Rudné je množství kroužků a hřišť nejen pro naše nejmenší.

O vytápění a ohřev vody je v domě postaráno plynovým-kotlem se zásobníkem na vodu. V bytové jednotce je též možné vytápění krbovými kamny. Nemovitost dle průkazu energetické náročnosti splňuje kategorii D (méně úsporná).

Pro další informace mne neváhejte kontaktovat. V případě zájmu Vám též ochotně pomůžeme s výběrem ideálního financování přímo pro Vás.

Těším se na shledanou při prohlídce bytu.

Adresa: Masarykova
PSČ: 25219
Země: Česká republika
Otevřít v Google Maps
Property Id : 21082
Konstrukce: Není k dispozici
Počet podlaží: Není k dispozici

Recenze

You need to login in order to post a review

Ing. František Kudrna

realitní makléř

Contact Me

    Řešíte podobnou nemovitost? Kontaktujte mne.

    Compare Listings

    Ing. František Kudrna