Bydlení na Zvíkově

Prodej domu 145 m², pozemek 786 m²
1 045 000 Kč

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout ideální místo pro rekreaci, či k trvalému bydlení v původní zástavbě malebné obce Zvíkovské Podhradí. Na pozemku je rekreační chatka k okamžitému využití pro rekreaci nebo pro ubytování během výstavby domu.

Tato lokalita je ideální pro někoho, kdo by rád vyměnil ruch velkoměsta za život v krásné krajině nedaleko hradu Zvíkov, či využil umístění v intravilánu obce pro podnikatelský záměr v této turisty vyhledávané obci.

Pozemek se nachází v klidné části obce s výhledem na les. Velkou výhodou je perfektní přístup k rovinatému pozemku ze dvou stran, a to z ulice v bytové zástavbě a druhý vjezd je ze zadní zpevněné cesty. Na pozemku jsou ovocné a okrasné stromy, podsklepená chata, která sloužila k ubytování při stavbě domu, který je v rozestavěném stavu prodáván.

Stavba rodinného domu je na katastru nemovitostí evidována jako rozestavěná budova bez způsobu využití. Původním záměrem byla výstavba prostorného, podsklepeného domu s garáží. Rozestavěný dům je ve stavu hrubé stavby v úrovni suterénu a je možno ho upravit při přestavbě dle Vašich představ.

Stavba rodinného domu o zastavěné ploše 145 m2 je složena z těchto hrubě dokončených částí: suterén 1. 18.0 m2, suterén 2. 13.4 m2, suterén 3. 26.0 m2, suterén 4. 6.6 m2.

Pozemek je připojen na všechny inženýrské sítě které jsou v obci k dispozici ( elektřina, vodovod, kanalizace). Pro zalévání či úsporu nákladů je možné využití hloubené studny.

Zvíkovské Podhradí je obec v okrese Písek. Nachází se u stejnojmenného hradu, na soutoku Otavy a Vltavy, na Orlické přehradě, asi 15 km severně od města Písku. Obec díky vyhledávanému hradu Zvíkov a malebnému okolí nabízí vše potřebné nejen pro turisty, např. restaurace, soukromý pivovar, ubytovací zařízení, sportovní areál a koupaliště, rybník s vodníky jako z pohádky. Okolí je ideální pro pěší-cyklo výlety, houbaření, nebo rybáře. Díky kvalitní příjezdovým komunikacím, se autem za 1:15 h dostanete do Prahy, do 20 min jste v Písku a za 35 min v Příbrami. Cena nemovitosti je 1.045.000,- Kč + provize zahrnující kompletní právní servis.

V případě dotazů mne neváhejte kdykoliv kontaktovat. Ochotně Vám pomůžeme s financováním a těšíme se na shledanou při prohlídce nemovitosti.

 

 

Uložit odkaz do záložek.