Prodej bytu 2+kk / 3+kk, 97 m² Rudná

Rudná, Masarykova
4 120 000 Kč

Dovoluji si Vám výhradně nabídnout prostorný a luxusně řešený podkrovní byt v centrální části města Rudná. Toto bydlení je ideální pro někoho, kdo by chtěl bydlet v rodinném domě, ale nemá čas na domácí práce na zahradě apod. Jedná se o prostorně a chytře řešený prostor o dispozici 2+kk / 3+kk vybudovaný po roce 2011 rozloze 97 m2 v původní zástavbě města Rudné.

Umístění domu umožňuje ideální využití dopravní i občanské vybavenosti, možnost relaxace v nedaleké zeleni, ale i ideální startovní polohu pro jízdu vozem. Orientace bytu je do poklidné zahrady, což je ideální pro poklidnou relaxaci, třeba u kávy na terase. Další výhodou bytu je možnost parkování ve dvoře. Pro případné uskladnění jízdních kol či větších předmětů je předpřipraven zastřešený skladovací prostor.

Bytová jednotka 2+kk / 3+kk se skládá z těchto místností: obývací pokoj s kuchyní který lze jednoduše rozdělit a získat další místnost 41,0 m2, ložnice s pracovnou 24,1 m2 a navazující šatnou 6,7 m2, koupelna + WC 10,7 m2, chodba se schodištěm 6,5 m2 a užitečnou terasou o výměře 7,7 m2.

V případě potřeby skladových prostor, prádelny, sušárny či vinného sklepa je možno přikoupit sklepní prostory domu o rozloze 68,5 m2 za 800 tis. Kč.

Bydlení bylo navrženo tak, aby splňovalo náročné požadavky na příjemné, klidné a na dlouhou dobu bezstarostné bydlení. Proto jsou v bytě použity ty nejkvalitnější materiály, dřevěná okna z tropického Meranti, masivní dveře, zábradlí zhotovené na míru, plovoucí podlahy či dlažby dovezené z Itálie.

Vytápění a ohřev vody v bytě bude zajišťovat elektro-kotel a bojler. V koupelně je použito podlahového topení, v ostatních místnostech jsou nenápadné radiátory. Při přestavbě tohoto patra byly vyměněny veškeré rozvody elektřiny a dodány kompletní datové a televizní rozvody. Dům splňuje dle Průkazu energetické náročnosti kategorii D.

Pro další informace volejte kdykoliv. V případě zájmu Vám ochotně pomůžeme i s výběrem ideálního financování přímo pro Vás. Těším se na shledanou s Vámi při prohlídce bytu.

Uložit odkaz do záložek.